تبلیغات سافت باز

تبلیغات سافت باز

تبلیغ ویژه در سافت باز
http://softbaz.ir/uploads/other/ads/ads-softbaz.ir.gif

مطالب پربازدید
بازدید : 5700
بخش سرگرمی

باورکنید یا نه این زن 50 ساله به نام تس کریستیان ادعا می کند در طول 40 سال گذشته هرگز خنده ، خنده ریز و حتی لبخند نداشته است.

برخی از زنان که نسبت به چین و چروک پوست خود بسیار حساس هستند ممکن است هزینه های گزافی برای از بین بردن آنها انجام دهند ولی خانمی که تصویر آن را مشاهده می کنید یک راه کم هزینه تر برای جلوگیری از ایجاد چین و چروک پوست پیدا کرده است و همانا لبخند نزدن است!

باورکنید یا نه این زن ۵۰ ساله به نام تس کریستیان ادعا می کند در طول ۴۰ سال گذشته هرگز خنده ، خنده ریز و حتی لبخند نداشته است.

زنی که 40 سال لبخند نزده است! +عکس

گرچه تس اصرار دارد که از قوه طنز برخوردار است ولی می گوید با خود تصمیم جدی گرفته هرگز لبخند نزد (حتی زمانی که دخترش به دنیا آمد) تا چهره جوان خود را حفظ کند و به نظر می رسد تکنیک او موثر بوده است.

زنی که 40 سال لبخند نزده است! +عکس

تس می گوید:”من چین و چروک ندارم، چرا که به خودم یاد دادم کنترل عضله های صورتم را داشته باشم. همه از من می پرسند که آیا بوتاکس داشته ام، ولی من نداشته ام و خودم می دانم که همه این تاثیرت به دلیل این است که از سن نوجوانی نخندیده و لبخند نزده ام و این کار برای من موثر بوده و حتی یک خط نیز روی پوستم ندارم.”

زنی که 40 سال لبخند نزده است! +عکس

زنی که 40 سال لبخند نزده است! +عکس

منبع: پرشین وی


انجمن سافت باز

ديدگاه شما در مورد اين مطلب

   
  نام :
  ایمیل :
  نظر شما :
  کد امنیتی
  کد امنیتی